B2B

Biżuteria handmade w pracowni OYCA powstaje od ponad 30-tu lat. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie konkretne standardy współpracy  z naszymi klientami biznesowymi, niemal całkowicie dopasowując się do ich potrzeb. Zamówienia na większe ilości biżuterii traktowane są zawsze priorytetowo i dokładamy wszelkich starań do wysokiej jakości zarówno wykonywanych ozdób jaki i do obsługi naszych klientów. Niestandardowe podejście do projektowania w połączeniu z odważną kombinacją materiałów pozwala nam się wyróżnić, a tym samym urozmaicić ofertę Twojego sklepu i wzmocnić wizerunek Twojej firmy.

 

Produkując biżuterię  myślimy – tak, jak Ty – o kobiecie, która będzie ją nosiła. Wiemy, że czasem nasza unikatowa biżuteria artystyczna wystarczy za ubiór, ale na wszystkie inne okazje – potrzebuje dobrze dopasowanej kreacji, którą Ty masz w swoim sklepie, butiku, czy showroomie. Na manekinie czy wieszaku – ubrania wyglądają smutno.  Ale kiedy ubierzesz je w biżuterię – nabierają życia i przyciągają oko.

Jeśli ubrania w Twoim sklepie:

  • potrzebują świeżego akcentu
  • pasują klimatem do naszej kolekcji biżuterii
  • zależy Ci na ubraniu swoich klientek w wyjątkowe kreacje, ale i w wyjątkową biżuterię
  • albo masz jeszcze inny pomysł na współprace,

zadzwoń do nas lub napisz. Pokażemy Ci  katalogi zawierające wszystkie dostępne projekty biżuterii, zaprosimy na pokaz do pracowni. Porozmawiamy o tym, jak możemy nawzajem sobie pomóc w sprzedaży.  Pamiętaj, że wygrywamy tym, że jesteśmy wyjątkowi. Nasza biżuteria jest w całości wykonywana ręcznie i zawsze jest dziełem sztuki. Twoje klientki to pokochają.