Warsztat rodzinny


Dla kogo jest WARSZTAT RODZINNY?

 • dla grup liczących max. 6 osób, z czego co najmniej jedna jest pełnoletnia
 • dla rodzin z dziećmi, nawet w wieku przedszkolnym
 • dla grupy dzieci z opiekunem
 • dla osób ciekawych świata
 • dla szukających nieco innej rozrywki niż „kulki” i „trampoliny”

Czas trwania POKAZU: maksymalnie 2h

Czego możesz się spodziewać:

Jeśli Ty i Twoja rodzina jesteście ciekawi świata rzemiosła i sztuki tworzenia unikatowej biżuterii artystycznej – zapraszam Cię z nimi do Pracowni. Możesz tu zabrać nawet przedszkolaka. Będzie zachwycony ilością narzędzi, różnych wzorów i historiami, które o Pracowni usłyszy. Opowiem Wam historię Mietka Gryzy – założyciela tego miejsca, artysty i performera a także legendę o Waldonach – małych krasnoludkach, które od lat są dobrymi duchami Pracowni. Co więcej – będziecie mogli zobaczyć na własne oczy jak dzielnie pracują.

A najważniejsze, że zobaczycie, jak powstaje biżuteria. To nie będzie film, czy opowieść. Usiądę w Pracowni na swoim ukochanym miejscu i na żywo pokażę, jak zwykły kawałek blachy lub drutu zamienia się w bransoletę, wisior, czy małego Waldona, który powędruje z Wami do domu, by pomagać w obowiązkach domowych.

Warsztat Rodzinny to dla mnie niepowtarzalna okazja, by Was poznać. Dla Was – by spędzić razem czas w niezwykłym i bardzo magicznym miejscu. Takie spotkanie powoduje, że jeszcze długo po nim będziecie wymieniać się spostrzeżeniami o Pracowni. Nawiązujecie między sobą więź – mocną jak metal. Metal, z którego wytwarzana jest w Pracowni biżuteria artystyczna. Gwarantuję, że warsztat ten na długo pozostanie w Waszej pamięci – tej dziecięcej szczególnie. Jestem pewna, że któreś z maluchów odwiedzających pracownię zostanie kiedyś autorem własnych projektów. Każde dziecko wychodzi z Pracowni z Waldonkiem i uśmiechniętą buzią, a rodzic – z postanowieniem, że jeszcze tu wróci na warsztaty „Sam na sam” lub „Zrób to sam”.

Co otrzymujesz:

 • 2 godziny moderowanej zabawy z dziećmi
 • podstawową wiedzę na temat tworzenia biżuterii
 • zobaczysz pokaz pracy palnikiem i innymi narzędziami (chętni i odważni będą mogli spróbować swoich sił)
 • możliwość zakupu biżuterii z wyjątkowym rabatem
 • drobny poczęstunek, woda, kawa, herbata (szczególne potrzeby proszę zgłaszać podczas ustalania terminu spotkania)
 • upominek dla każdego dziecka (tak, jeśli Twoje wewnętrzne dziecko będzie nalegało to również otrzyma Waldonka 😉 )

Cena warsztatu: 320,00

Jak wziąć udział?
W sprawie omówienia szczegółów udziału w warsztacie po prostu do mnie zadzwoń lub napisz. Zawsze sobie żartuję, że podobno nazwisko zobowiązuje, ale  ja (mimo iż nazywam się Gryza)… naprawdę nie gryzę 😉  i z przyjemnością odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Jeśli warsztat miałby być niespodzianką lub prezentem dla kogoś, też koniecznie mi o tym powiedz. Uwielbiam robić niespodzianki i z przyjemnością pomogę Ci w przygotowaniach. 

>>> WARSZTATY ZRÓB TO SAM

>>> WARSZTATY SAM NA SAM