Warsztat sam na sam


Dla kogo jest SAM NA SAM?

  • dla trzyosobowych zespołów, np. rodzeństwo, nastolatków, którzy chcą zrobić prezent dla rodziców np. z okazji rocznicy ślubu itp.
  • dla par rodzic-dziecko – wykonujecie razem prezent dla drugiego rodzica lub kogoś bliskiego, znajomego itp.
  • dla rodziców z dziećmi – pracujecie razem nad czymś pięknym np. dla seniorów rodu
  • dla par – również tych niemieszanych – wspólnie wykonujących dla siebie pierścienie zaręczynowe lub inne pamiątki ważnych, wspólnych chwil

Czas trwania warsztatu: 4h

Czego możecie się spodziewać:

Ten warsztat to spotkanie ze mną w Pracowni, podczas którego poczujecie prawdziwą moc tworzenia. Tym razem zaproszenie jest kierowane do rodziców z nieco starszymi dziećmi i osób, które np. w parze chcą samodzielnie pracować nad wybranym wcześniej wzorem naszej biżuterii artystycznej. Opowiem i pokażę  Wam różne techniki obróbki metalu, które pozwalają osiągnąć tak spektakularne efekty w sztuce i biżuterii. Na wybranym wcześniej wzorze będziecie mieli okazję położyć „ostatni szlif”. Będziecie pracować wspólnie ze mną a biżuteria, którą wykonacie pod moim okiem, może stać się przepięknym prezentem dla bliskiej osoby. Poprowadzę Was za rękę i pokażę świat magicznej biżuterii.

Ręczne robienie biżuterii uspakaja. Daje poczucie sprawczości. W zabieganym świecie Pracownia jest prawdziwą enklawą spokoju. Mimo, że jest w samym centrum wielkiego miasta – otula swoją atmosferą i oczarowuje efektami pracy, jaką wykonacie pod moim okiem. A rozmowy nad kubkiem  herbaty i przepysznym ciastem jeszcze długo będą pobudzać Waszą wyobraźnię i artystycznie niepokoić. Możecie być pewni, że czas  spędzony w pracowni będzie magiczny, pełen odkrywanych krok po kroku tajemnic i na długo zapadnie w Waszą pamięć. Sprawię byście poczuli się tutaj wyjątkowo.

Ale na taryfę ulgową w robieniu Waszych ozdób nie liczcie.

Co otrzymujesz:

  • ogromną dawkę wiedzy o metaloplastyce,
  • możliwość stworzenia czegoś pięknego w krótkim czasie,
  • silne poczucie sprawczości, a co za tym idzie – wzrost poczucia własnej wartości,
  • piękną biżuterię – samodzielnie wykonaną i  wykończoną (stworzona podczas warsztatu ozdoba stanie się Waszą własnością),
  • porcję żywej historii sztuki opowiedzianej przez osobę, która brała w niej udział,
  • poczęstunek domowej roboty – równie mistrzowsko wykonany, jak biżuteria (szczególne potrzeby proszę zgłaszać podczas ustalania terminu spotkania).

Cena warsztatu: 750,00

Jak wziąć udział:

W sprawie omówienia szczegółów udziału w warsztacie po prostu do mnie zadzwoń lub napisz. Koniecznie z  wyprzedzeniem by był czas na wybór wzoru biżuterii, jaką chcesz wykonać. Zawsze sobie żartuję, że podobno nazwisko zobowiązuje, ale  ja (mimo iż nazywam się Gryza)… naprawdę nie gryzę 😉 i z przyjemnością odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Jeśli warsztat miałby być niespodzianką lub prezentem dla kogoś, też koniecznie mi o tym powiedz. Uwielbiam robić niespodzianki i z przyjemnością pomogę Ci w przygotowaniach. 

 

>>> WARSZTAT RODZINNY

>>> WARSZTATY ZRÓB TO SAM