Unikatowa biżuteria artystyczna

OYCA – unikatowa biżuteria artystyczna

Marka OYCA istnieje na rynku nieprzerwanie od ponad 30-tu lat. Tworzona z ogromnym zaangażowaniem i zamiłowaniem do rękodzieła, pracy twórczej i pięknych przedmiotów. To ogromny zaszczyt móc służyć naszym klientom przez tak długi czas. Mamy świadomość, że tworzone przez nas ozdoby są ponadczasowe i służą kolejnym pokoleniom. W pracowni cały czas powstają nowe projekty – klasyczne i nowatorskie. Wszystkie tworzone według autorskich technologii, zgodnie z doskonalonymi i dopracowywanymi przez lata standardami wzorniczymi pracowni. Nasza unikatowa biżuteria artystyczna jest niepowtarzalna i nie można jej podrobić.

Unikatowa biżuteria artystyczna

Gwarancja oryginalności – tylko u nas

Każda ozdoba marki OYCA jest tworzona tylko i wyłącznie przez nas – od projektu aż po końcowy produkt, jaki trafia w ręce naszego klienta. Nie podążamy za trendami narzuconymi przez świat mody, od lat tworzymy własne.

Zdajemy sobie sprawę, że biżuteria OYCA nie jest dla każdego. Od lat kupują ją osoby, które poprzez strój chcą wyrazić swoją osobowość, dla których ważne są elegancja, oryginalność, nietuzinkowość i ponadczasowość. Nasza unikatowa bizuteria artystyczna to idealny dodatek do nawet bardzo skromnych i prostych stylizacji.

Metale, z których korzystamy, nawet po wielu latach użytkowania nie zmieniają swojego wyglądu. To sprawia, że zakupiona biżuteria długo będzie służyć. W naszej ofercie znajduje się wiele wzorów naszyjników, broszek, pierścionków oraz bransoletek, dzięki temu można utworzyć swój własny komplet biżuterii.

OYCA to idealna propozycja na prezent dla osób, które cenią indywidualny styl i lubią zwracać na siebie uwagę. Jesteśmy pewni, że nasza biżuteria wzbudzi zachwyt u każdego. Na imprezach, spotkaniach, a nawet w pracy nikt nie przejdzie obok was obojętnie.

Unikatowa biżuteria artystyczna
Biżuteria artystyczna unikatowa

Naucz się tworzyć – zapisz się na nasze warsztaty

Unikatowa biżuteria artystyczna i odkrywanie tajemnic jej powstawania to temat, który interesuje wielu miłośników rękodzieła. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że taka twórcza praca jest bardzo relaksująca i wyciszająca. W pracowni prowadzimy różne rodzaje warsztatów, w których można stworzyć wybrany przez siebie wzór, nadający się na prezent lub jako nowy dodatek do stylizacji. Oferujemy również warsztaty dla dzieci.

Nowości

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10