Wisiorki ręcznie robione

OYCA – wisiorki ręcznie robione

Marka OYCA jest tworzona od ponad 30-tu lat. Każda ozdoba jest przez nas wykonywana z ogromną precyzją i dużą dbałością o detale. Wzory dostępne na stronie to tylko część bogatej kolekcji OYCA, to najlepsze modele jakie powstały na przestrzeni kilkudziesięciu lat naszej pracy. Bez wątpienia wszystkie są wzorniczymi unikatami.

Jednym z najczęściej kupowanych produktów naszej marki są wisiorki ręcznie robione. Wystarczy im się przyjrzeć, a od razu zobaczymy biżuterie tworzoną z miłością i pasją, która wyraża charakter i osobowość.

Wisiorki ręcznie robione

Wisiorki OYCA – niepowtarzalne, unikatowe, najlepszej jakości

Całą biżuterię od podstaw tworzymy w naszej pracowni. Ręcznie robione wisiorki jako pierwsze skradły serca naszych klientek. Ich niepowtarzalność, zdecydowane kształty, rozmiar oraz wyjątkowe wzornictwo, to z pewnością cechy, które przyciągają uwagę innych. Tej biżuterii nie znajdziesz w sieciówkach. OYCA dedykowana jest kobietom odważnym, pewnym siebie, lubiącym zwrócić na siebie uwagę. Jest mocna i zdecydowana, jak klientki, które ją noszą.

W ofercie OYCA, poza wisiorami i naszyjnikami, są także broszki, pierścionki oraz bransolety. Dzięki tak bogatej ofercie każda klientka może stworzyć komplet biżuterii dopasowany do swojej osobowości. Wybierając naszą biżuterię można być pewnym, że nikt nie przejdzie obojętnie, a nawet te najprostsze stylizacje, staną się nieprzeciętne.

Wisiorki ręcznie robione
Ręcznie robione wisiorki

Profesjonalne warsztaty tworzenia biżuterii

Jeśli, tak jak nas, fascynują Cię wisiorki ręcznie robione lub jesteś zainteresowana/y całym procesem powstawania naszej biżuterii to serdecznie zapraszamy na organizowane w pracowni OYCA warsztaty. Podczas takich spotkań z rękodziełem pokazujemy, jak tworzymy biżuterię od początku do końca, dzielimy się swoją wiedzą i wypracowanym przez lata know how.

Warsztaty dzielą się na trzy kategorie:

  • rodzinne,
  • sam na sam,
  • zrób to sam.

W zależności od tego, co chcesz stworzyć i czego chcesz się nauczyć wybierasz warsztat, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli marzy Ci się coś więcej – po prostu nam o tym napisz. Stworzymy ofertę specjalną dla Ciebie.

Nowości

Wyświetlanie 1–12 z 38 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 38 wyników